Dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo,

Przekazujemy Państwu informację na temat dyżurów wakacyjnych.

Informujemy, iż warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny jest:

• wniesienie opłaty za żywienie, w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu, na rachunek: 35 1030 1508 0000 0005 5054 8062. Tytuł przelewu: DYŻUR nazwisko i imię dziecka. Prosimy  nie umieszczać w tytule przelewu żadnych dodatkowych informacji. Wpłaty w wysokości 120 zł należy dokonać do dnia 24 maja 2022 r.

• dostarczenie do placówki organizującej opiekę wakacyjną (w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu) zaświadczenia o zwolnieniu z opłat za żywienie w macierzystym przedszkolu/szkoły i wystąpienie o zwolnienie z opłaty za żywienie w czasie dyżuru wakacyjnego.

lub

• dostarczenie do placówki organizującej opiekę wakacyjną ( w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu) zaświadczenia o finansowaniu posiłków przez OPS

Brak uiszczenia opłaty lub niedostarczenie zaświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu organizującym opiekę wakacyjną.

W załączeniu wykaz i terminy pracy przedszkoli w okresie wakacyjnym dostępne tutaj

W miesiącach lipcu i sierpniu 2022 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola. Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.