Szanowni Państwo

W dniu dzisiejszym tj. 04.11. 2020 r. na nasz wniosek do PSSE z dnia 03.11.2020 r. otrzymaliśmy ustną zgodę na zawieszenie zajęć w przedszkolu z powodu sytuacji epidemicznej, która zagraża zdrowiu dzieci i pracowników.

Przedszkole nr 149 będzie nieczynne w dniach 04.11.2020 – 08.11.2020 r.

O dalszym rozwoju sytuacji w przedszkolu zostaniecie Państwo powiadomieni w kolejnych mailach. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie  i nie otrzymacie od nas innych wiadomości, dzieci zapraszamy do przedszkola 09.11.2020.

Rodzice dzieci z grupy 5, które były w przedszkolu od 26.10.20 do 29.10.20 i miały bezpośredni kontakt  z osobą mającą pozytywny wynik testu na covid- – może się do Państwa odezwać Sanepid, aby pozostać w izolacji. Osoby te zostały zgłoszone w dniu dzisiejszym do Sanepidu.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Pomorska- Zając

Grażyna Kaczmarek

 

 

 

 Szanowni Państwo

W związku ze wzrostem liczby zakażeń wśród dzieci i pracowników warszawskich przedszkoli i szkół, przypominam, że przestrzeganie (do odwołania) wszystkich zasad reżimu sanitarnego oraz nieprzerwanego stosowania wytycznych i procedur przeciwepidemicznych, jest dla nas wszystkich bardzo ważne.

Wspólne, konsekwentne działania zmierzające do ochrony zdrowia swojego i społeczności przedszkolnej będzie miało wpływ na to jak poradzimy sobie z panującą obecnie niepokojącą sytuacją epidemiczną.

Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zrozumienie sytuacji oraz stosowanie się do procedur obowiązujących w Przedszkolu Nr 149.

Priorytetem pracy Naszego Przedszkola jest bezpieczeństwo dzieci, ich rodzin i pracowników.

W załączeniu przekazujemy materiały dotyczące procedur  związanych z zawieszeniem zajęć w placówce w związku z COVID-19 dotyczące Przedszkola Nr 149

Prosimy również o codzienne odbieranie korespondencji e-mail i śledzenie strony internetowej placówki.

Z poważaniem Katarzyna Pomorska- Zając

 

Procedury związane z zawieszeniem zajęć w placówce dostępne TUTAJ

 
 

 Drodzy Rodzice

 

01 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami oraz dostarczenie ich podpisanych w pierwszym dniu obecności dziecka, w placówce.

Podpisane zgody, oświadczenia i procedury muszą być dostarczone przez rodziców wszystkich dzieci.

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią prosimy o wyrozumiałość oraz bezwzględne przestrzeganie wszelkich procedur obowiązujących na terenie przedszkola.

W miarę możliwości prosimy o odbiór dzieci w godzinach pracy Państwa oddziału – chcemy uniknąć mieszania się grup i tym samym zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się ewentualnych zakażeń, chorób etc.

Pozdrawiam

Grażyna Kaczmarek

Obowiązujące dokumenty dostępne TUTAJ

 
 
Aktualności
p149

Komunikat

Szanowni Rodzice. Pani Dorota Gubera, przedszkolny psycholog pełni dyżur w Poradni na  ul. Stępińskiej 6/8, w czwartki i piątki w godz.8-13. Rodzice mogą się  kontaktować

Czytaj więcej »
Aktualności
p149

Przedłużenie rekrutacji

Przedłużenie rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych Szanowni Rodzice Została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w

Czytaj więcej »
Aktualności
admin

Zawiadomienie

Zawiadomienie o wyznaczeniu inspektora ochrony danych.   Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia

Czytaj więcej »
Aktualności
admin

Rekrutacja

Od dnia 25 lutego rozpoczynamy  naszym przedszkolu rekrutację na nowy rok szkolny 2020/2021. Wszystkie informacje można znaleźć w zakładce rekrutacja na stronie edukacja.warszawa.pl

Czytaj więcej »
Close Menu
×

Koszyk

Skip to content