Covid-19 procedury

Szanowni Państwo

Informujemy, że w Przedszkolu Nr 149 obowiązują procedury bezpieczeństwa w trakcie trwania epidemii Covid-19. Przypominam, że przestrzeganie (do odwołania) wszystkich zasad reżimu sanitarnego oraz nieprzerwanego stosowania wytycznych i procedur przeciwepidemicznych, jest dla nas wszystkich bardzo ważne.

Wspólne, konsekwentne działania zmierzające do ochrony zdrowia swojego i społeczności przedszkolnej będzie miało wpływ na to jak poradzimy sobie z panującą obecnie sytuacją epidemiczną.

Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zrozumienie sytuacji oraz stosowanie się do procedur obowiązujących w Przedszkolu  Nr 149.

Priorytetem pracy Naszego Przedszkola jest bezpieczeństwo dzieci, ich rodzin i pracowników.

Z poważaniem Katarzyna Pomorska- Zając

Procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii Covid-19 dostępne TUTAJ